Розробка веб-сайту сайту-колекції TouchGeometry

Веб-сайт дилера
Land Rover

Ваш веб-сайт може бути сучасним та технологічним, створюючи додаткову цінність для Ваших клієнтів.

Підтримка та просування від 5 000 грн на місяць

Отримайте власний веб-сайт за стандартами Land Rover без великих витрат на розробку та підтримку.

Розробка веб-сайту сайту-колекції TouchGeometry

Сайт-колекція геометричних фігур TouchGeometry

Проект «TouchGeometry», який включає в себе розроблений нами веб-сайт, переслідує ціль популяризації геометрії, і застосування наочних прикладів в навчанні студентів і школярів. Колекція геометричних фігур, представлена на сайті, датована кінцем XIX — початком XX ст.

У задачі проекту входило як оцифрування існуючих гіпсових, нитяних, дерев’яних, металевих і композитних моделей, так і підготовка довідкової інформації про них, зокрема історичної довідки, математичного опису моделей, розміщення їх в каталозі категорій та постачання додатковими матеріалами, які необхідні для роботи з кожною моделлю.

Сайт орієнтований на активне використання в класах, і оптимізован на відображення материалів на екранах портативних пристроїв: планшетів, ноутбуків/нетбуків і смартфонів.

Навігація дозволяє вивчати матеріали як в ієрархії колекцій, так і по категоріям, ключовим словам (тегам), якими забезпечена кожна модель.

Орієнтуючись на специфіку підготовлених фотоматеріалів, ми розробили дві кольорові схеми, щоб найкращим чином відображати інформацію по моделям. Крім того, спеціальне оформлення зображень по можливості згладжує край зображень для кращого їх відображення в загальному дизайні сторінки.

Веб-сайт виступає одночасно і в якості довідника, і як промо-матеріал по колекції фігур, яка є однією з найбільших не тільки в Україні, але і серед світових колекційних зібрань такого роду.

Історія розвитку проекту

Ідея розробки проекту належить співробітнику кафедри геометрії Каразинського університету, кандидату фіз.-мат. наук Драчу Костянтину. Починаючи з 2014 року, ми разом працювали над окремими етапами проекту, такими, як:

  • підготовка фотоматеріалів по фігурам
  • розробка дизайну сайту
  • налаштування відображення сайту на різних пристроях, тестування його роботи

Крім того, Костянтином були підготовлені, оформлені та розміщені матеріали по фігурам, довідкові дані, файли додатків.

Проект знаходиться на стадії тестування і допрацювання, однак вже зараз доступний для вивчення, взаємодії з ним по базі розміщених моделей. Ми сподіваємося, що через певний проміжок часу він стане відомим серед спеціалістів і дозволить покращити процес вивчення геометрії як у школі, так і у вищих учбових закладах.


Запросити вартість проекту Запросити вартість

На заповнення онлайн-брифу витрачається 3-5 хвилин.