Розробка веб-сайту піцерії Королівська піца

Веб-сайт дилера
Land Rover

Ваш веб-сайт може бути сучасним та технологічним, створюючи додаткову цінність для Ваших клієнтів.

Підтримка та просування від 5 000 грн на місяць

Отримайте власний веб-сайт за стандартами Land Rover без великих витрат на розробку та підтримку.

Розробка веб-сайту піцерії Королівська піца

Харківська служба доставки їжі Королівська піца

У межах розширення бізнесу харківська піцерія «Королівські піца і суші» відкрила нову послугу — доставку страв по Харкову. Відмінною рисою послуги компанії є висока якість страв та їх оперативна доставка містом.

Враховуючи специфіку сайту, в розробленому дизайні ми зробили акцент на великих зображеннях пропонованих страв. Замовлення відбувається в декілька кликів, «проводячи» клієнта через досить важливий крок вибору добавок — це допомогає робити кожне замовлення індивідуальним, враховувати смаки кожного покупця.

Після виконання замовлення клієнт може ще раз переконатися в правильності вказаних даних: його адреса відображається на мапі, а нижче виводяться замовлені страви.

Оперативно налаштована статистика і показники конверсії дозволили нам виявити ключові напрямки розвитку сервісу, що одразу ж відбилося як на загальній кількості замовлень, так і на показниках конверсії.

Ми продовжуємо співпрацю з «Королівськими піцей та суші», розвиваючи їх групи в соц. мережах і займаючись підтримкою та оптимізацією сайту і рекламних кампаній в інтернеті. А результати нашої роботи Вам краще оцінити самостійно, замовивши собі на вечір гарячу ароматну піцу або суші. Адже тепер кожен з нас може зробити свій вечір... Королівським!


Запросити вартість проекту Запросити вартість

На заповнення онлайн-брифу витрачається 3-5 хвилин.